czwartek, grudnia 20, 2012

YAMA-B a sprawa Polska

YAMA-B, znany szerszej publiczności jako były wokalista i współzałożyciel power metalowego zespołu Galneryus, bardziej wtajemniczeni kojarzą go jeszcze z projektami takimi jak AxBites, Rekion czy Gunbridge, ma zamiar odwiedzić Europę. Od odejścia z Galneryusa Yama-B był muzykiem niezależnym, wydającym swoje nagrania w małych nakładach i rozpowszechnianych za pomocą jego oficjalnej strony internetowej, skupiał się wyłącznie na Japonii a teraz postanowił rozszerzyć działalność na Europę. Zaczynając od maja 2013 roku z projektem Gunbridge ma zamiar zdobywać nowych fanów na starym kontynencie. Nasz kraj ma odegrać w tym dużą rolę stanowiąc bazę wypadową do dalszych działań. To jednak nie wszystko! Jako że Yama nigdy nie lubił się ograniczać do robienia tylko jednej rzeczy(w wielu swoich projektach poza śpiewaniem gra tez na wszystkich instrumentach, a w Gunbridge na basie i keyboardzie) tak jest i tym razem, chce bowiem nawiązać współprace z muzykami w Polsce i w Europie, nagrywać i koncertować z nowymi ludźmi. O wszystkich planach i koncertach będziemy Was informować na bieżąco. 

Poniżej zamieszczamy wideo, które przybliży Wam GUNBRIDGE i pokaże czego będzie się można spodziewać wkrótce:Odsyłamy także do oficjalnego profilu na Facebook'u: Yama-B & Gunbridge
Zachęcamy także do rozpowszechniania informacji o planach Yama-B i pokazywania jego dokonań znajomym. 

Redakcja Abstracta będzie starała się jak najbardziej przybliżyć Wam sylwetkę tego utalentowanego muzyka poprzez publikację recenzji i sampli jego wydawnictw. 

Stay tuned!


Brak komentarzy: